Organizator:

Bilety i rejestracja

Podziel się

Sprzedaż biletów na GREENPACT European ESG Summit jest już otwarta. Kongres odbędzie się w dniach 29-30 października 2024 r. w Poznań Congress Center na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Zarejestruj swój udział i dołącz do wyjątkowego wydarzenia poświęconego zrównoważonemu rozwojowi w Europie Centralnej.

 

Organizatorami kongresu są Krajowa Izba Gospodarcza i Grupa MTP, którzy postanowili połączyć swoje doświadczenia merytoryczne i organizacyjne w celu stworzenia nowej przestrzeni do jakościowej dyskusji o przyszłości świata.

 

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o ESG i wprowadzić idee zrównoważonego rozwoju w swoje strategie biznesowe, to wydarzenie jest właśnie dla Ciebie!

 

Zapraszamy do zarejestrowania się na pierwszą edycję Kongresu GREENPACT European ESG Summit, który odbędzie się 29-30 października 2024 w Poznań Congress Center. 

  Rejestracja Cena netto
REGULAR (First Date) TICKETS od 1 maja do 31 lipca 2024 2490 zł
REGULAR (Last Date) TICKETS od 1 sierpnia do 31 września 2024 2990 zł
LAST CALL TICKETS od 1 do 28 października 2024 3490 zł

 

Każdy bilet upoważnia do dwudniowego:

  • udziału we wszystkich wykładach, debatach i wydarzeniach na scenach Kongresu
  • dostępu do strefy wystawienniczej
  • dostępu do strefy bufetowej (kawa, herbata, przekąski)
  • udziału w wieczornym networkingu na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, podczas którego kontynuowane będą rozmowy na temat obszarów związanych z odpowiedzialnością społeczną i zrównoważonym rozwojem.

 

REJESTRACJA

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Joanna Sypniewska
Joanna Sypniewska