Organizator:

Poznań Congress Center – centrum konferencyjne w sercu Poznania

Podziel się

Poznań Congress Center to wielofunkcyjna przestrzeń kongresowo- widowiskowa umożliwiająca organizację wydarzeń o zróżnicowanym charakterze. Od spotkań biznesowych dla kilkunastu osób aż po eventy, w których bierze udział kilka tysięcy uczestników.

To właśnie w Poznań Congress Center w dniach 29-30.10.2024 r. odbędzie się pierwsza edycja Kongresu GREENPACT European ESG Summit.

Innowacyjna struktura Poznań Congress Center, o trzech poziomach, charakteryzująca się zróżnicowaną architekturą, zapewnia dostęp do ponad 4 000 miejsc konferencyjnych, stref VIP oraz obszarów przeznaczonych na wystawy i stoiska sponsorskie, oraz przestronnego foyer o powierzchni 2 250 m2.


Obiekt dysponuje 25 salami konferencyjnymi, kilkoma restauracjami oraz ponad 1800 miejscami parkingowymi. Jest to idealne miejsce na szkolenia, konferencje i spotkania biznesowe, zapewniając kompleksową infrastrukturę w samym sercu Wielkopolski.

Duży wybór hoteli w okolicy centrum kongresowego, bliskość dworca kolejowego i lotniska oraz bogata oferta kulturalno – sportowa miasta sprawia, że jest to idealne miejsce dla profesjonalnych kongresów, konferencji czy różnego rodzaju eventów.