Organizator:

Dołącz do Kongresu GREENPACT European ESG Summit!

Podziel się

Zachęcamy polskich przedsiębiorców, którzy planują wdrażać zasady zrównoważonego rozwoju w swoje strategie biznesowe, do udziału w Kongresie GREENPACT. Zapytaj o szczegóły oferty i dołącz do tego inspirującego wydarzenia!

 

Poznaj, w jaki sposób GREENPACT może być kluczowym narzędziem w implementacji strategii ESG, wspierając środowisko, społeczność i skuteczne zarządzanie w przedsiębiorstwie.

29-30 października 2024, Poznań

Kongres GREENPACT to wydarzenie, podczas którego toczyć się będą dyskusje wokół kluczowych obszarów związanych z odpowiedzialnością społeczną i zrównoważonym rozwojem. Zaproszeni goście podczas debat, paneli dyskusyjnych będą koncentrować się na wskazaniu metod, jakie firmy i organizacje mogą zastosować, aby skutecznie włączyć założenia powyższych obszarów do swoich strategii biznesowych. W trakcie wydarzenia przewidziano aż 60 debat.

Kongres GREENPACT European ESG Summit, organizowany jest przez Grupę MTP oraz Krajową Izbę Gospodarczą i odbędzie się w Poznań Congress Center na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.